Moderation Scheduler (8.x-5.9) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
