Moderation Scheduler (8.x-6.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Revision
ast: Revisión
