Moderation Scheduler (8.x-6.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
