Moderation Scheduler (8.x-6.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
