Moderation Scheduler (8.x-6.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Page
vi: Trang

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Title:
vi: Tựa:

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Apply
vi: Áp dụng

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
