Moderation Scheduler (8.x-6.1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Reset
uk: Скинути

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: 1 day
uk: 1 день

en: Desc
uk: Спад

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Revision
uk: Редакція

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Offset
uk: Зміщення

en: Scheduled time
uk: Запланований час

en: Content author
uk: Автор матеріалу

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Scheduling options
uk: Параметри планування

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Ready for review
uk: Готовий для рецензії

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
uk: Якщо не хочете планувати публікацію, залиште поле дати порожнім.
