Moderation Scheduler (8.x-6.2-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Page
af: Bladsy

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
