Moderation Scheduler (8.x-6.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Page
is: Síða

en: Time zone
is: Tíðarøki

en: help
is: hjálp

en: Revision
is: Útgáva
