Moderation Scheduler (8.x-6.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ
