Moderation Scheduler (8.x-6.3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Time zone
hi: समय क्षेत्र

en: 1 day
hi: १ दिन

en: help
hi: मदद

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Revision
hi: संशोधन

en: Apply
hi: लागू करें

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Content status
hi: सामग्री की स्थिति

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
