Moderation Scheduler (8.x-6.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Page
kk: Бет

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: 1 day
kk: @count күн

en: Revision
kk: Ревизия
