Moderation Scheduler (8.x-6.4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: 1 day
mk: 1 ден

en: help
mk: помош

en: - All -
mk: - Сите -
