Moderation Scheduler (8.x-6.5) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: help
eu: laguntza

en: Desc
eu: Beheraka

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
