Moderation Scheduler (8.x-6.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
