Moderation Scheduler (8.x-6.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Time zone
nn: Tidssone

en: help
nn: hjelp

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Revision
nn: Utgåve

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Scheduling options
nn: Innstillingar for planlagt publisering.
