Moderation Scheduler (8.x-6.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: help
sl: pomoč

en: Revision
sl: različice
