Moderation Scheduler (8.x-6.7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: help
am: እርዳታ

en: Sort by
am: ደርድር
