Moderation Scheduler (8.x-6.7) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Reset
lv: Attīrīt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Time zone
lv: Laika josla

en: 1 day
lv: 1 diena

en: help
lv: palīdzība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Revision
lv: Revīzija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Scheduling options
lv: Plānošanas iestatījumi
