Moderation Scheduler (8.x-6.8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Title:
ug: تېما:

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
