Moderation Scheduler (8.x-6.9) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Title:
ar: العنوان

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Revision
ar: مراجعة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
