Moderation Scheduler (8.x-6.9) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Content author
el: Συντάκτης περιεχομένου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
