Moderation Scheduler (8.x-6.9) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Content Type
sr: Тип садржаја
