Moderation Scheduler (8.x-7.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە
