Moderation Scheduler (9.0.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Reset
pl: Resetuj

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Desc
pl: Malejąco

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Revision
pl: Wersja

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Content author
pl: Autor zawartości

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Scheduling options
pl: Opcje planowania

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
