Moderation Scheduler (9.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ
