Moderation Scheduler (9.0.2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Content type
id: Jenis konten

en: Page
id: Halaman

en: 1 day
id: 1 hari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Revision
id: Revisi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Apply
id: Terapkan

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Offset
id: Letak

en: Content author
id: Penulis konten

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
