Moderation Scheduler (9.0.2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Desc
sk: Zostupne

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Revision
sk: Revízia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Offset
sk: Ofset

en: Cron interval
sk: Interval cronu

en: Content author
sk: Autor obsahu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Scheduling options
sk: Nastavenia plánovania

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
