Moderation Scheduler (9.0.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Revision
be: Версія

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Cron Settings
be: Налады крона
