Moderation Scheduler (9.0.4) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Reset
ja: リセット

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Page
ja: ページ

en: 1 day
ja: 1日

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Revision
ja: リビジョン

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 1 minute
ja: 1分

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: Offset
ja: オフセット

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Scheduled time
ja: 予定の時間

en: Content author
ja: コンテンツの投稿者

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Scheduling options
ja: スケジュールのオプション

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Scheduled content
ja: スケジュールされたコンテンツ

en: Enter a date and time.
ja: 日付と時刻を入力してください。
