Moderation Scheduler (9.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Title:
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ:

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
