Moderation Scheduler (9.0.5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Page
fil: Pahina
