Moderation Scheduler (9.0.6) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: 1 day
gl: 1 día

en: Title:
gl: Título:

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Revision
gl: Revisión

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Scheduling options
gl: Opcións de planificación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Scheduled content
gl: Contido programado

en: Enter a date and time.
gl: Introducir unha data e unha hora.
