Moderation Scheduler (9.0.8) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Revision
bs: Revizije

en: Apply
bs: Primjeni
