Moderation Scheduler (9.0.8) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Content type
fr: Type de contenu

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Title:
fr: Titre :

en: Sort by
fr: Trier par

en: Content title
fr: Titre du contenu

en: Revision
fr: Version

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Apply
fr: Appliquer

en: Cron Settings
fr: Paramètres des tâches planifiées

en: Offset
fr: Décalage

en: Scheduled time
fr: Date planifiée

en: Content author
fr: Auteur du contenu

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Scheduling options
fr: Options de planification

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: Scheduled content
fr: Contenu(s) planifié(s)

en: Find and manage scheduled content
fr: Chercher et gérer le contenu planifié

en: Enter a date and time.
fr: Saisir une date et une heure.
