Moderation Scheduler (9.1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
