Moderation Scheduler (9.1.1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Desc
fa: نزولی

en: Title:
fa: عنوان:

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Revision
fa: نسخه

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Apply
fa: تایید

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
