Moderation Scheduler (9.1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Title:
ga: Teideal:

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
