Moderation Scheduler (9.1.3) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Page
tr: Sayfa

en: 1 day
tr: @count gün

en: Desc
tr: Azalan

en: Title:
tr: Başlık:

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Revision
tr: Sürüm

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Apply
tr: Uygula

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Content author
tr: İçerik yazarı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
