Moderation Scheduler (9.1.6) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Revision
az: Reviziya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
