Moderation Scheduler (9.1.6) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
