Moderation Scheduler (9.1.6) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Title:
fi: Otsikko:

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Revision
fi: Versio

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Content author
fi: Sisällön luoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Scheduling options
fi: Ajastusvaihtoehdot

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Enter a date and time.
fi: Syötä päivä ja aika.
