Moderation Scheduler (9.1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
