Moderation Scheduler (9.1.6) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Reset
sv: Återställ

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Revision
sv: Version

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Apply
sv: Applicera

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Offset
sv: Kompensera

en: Content author
sv: Innehållets författare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Scheduling options
sv: Alternativ för schemaläggning

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Scheduled content
sv: Schemalagt innehåll

en: Enter a date and time.
sv: Ange datum och tid.
