Moderation Scheduler (9.1.7) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
