Moderation Scheduler (9.1.7) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Reset
ro: Resetează

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Revision
ro: Revizie

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: Offset
ro: Decalaj

en: Content author
ro: Autor conținut

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
