Moderation Scheduler (9.1.8) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: - All -
ps: - ټول -
