Moderation Scheduler (9.1.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Revision
sq: Revizioni
