Moderation Scheduler (9.2.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Reset
da: Gendan

en: 1 hour
da: 1 time

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: 1 day
da: 1 dag

en: Desc
da: Faldende

en: Title:
da: Titel:

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Revision
da: Version

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Offset
da: Forskydning

en: Content author
da: Indholdets forfatter

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Scheduling options
da: Planlægning

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
