Moderation Scheduler (9.2.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Revision
lt: Versija

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Scheduling options
lt: Atidėto publikavimo nustatymai

en: Last »
lt: Paskutinis »
