Moderation Scheduler (9.2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас
